محل تبلیغات شما
 خداوند بارها گفته که انسان رو عجو ل  کم تحمل  و هرچیزی که معادلش باشه افریدیم
 خوب!!!!
حالا سوال اینه که چرا اینقد توصیه به صبرو تحمل در برابر سختی ها و اینا میکنه؟؟؟ توصیه ای که گاهی انسان رو به سر حد لبریز شدن از زندگی میرسونه یعنی وقایعی حوادثی در زندگی پیش میاد که  وضعیت از صبر کردن هم میگذره  نمی فهمم  یعنی  خدای متعال میخواد برخلاف اون چیزی که ما رو افریده و برخلاف فطرتمون عمل کنیم؟؟
اینجوری که سخته خیلی:( 
احتمالا تفاسیر و احادیث و ایه های زیادی هست که پاسخ منو میشه داد چیزی و یا کسی که علمش رو داره و من ا علمش رو ندارم.وولی من سوالم اینه چرا اخه؟؟  اصن چرا اینکارو کرده .خوب میتونست ذاتا انسان رو بردبار و صبور خلق کنه که بعد راحت تر هم عمل کنه  

.

قضیه هربار ورژن اپدیت تر و اینار قبلا گفتم در پست قبلی، خواستم بگم به سرعت دوباره تکرار داره میشه این موضوع .امیدوارم ایندفعه دهنم وا نمونه امیدوارم ایندفعه همه حجم اینترنت روح و روانم صرف نشه تا اومدن ورژن بعدی

لطف آنچه تو فرمایی حکم انچه تو اندیشی(2)

لطف انچه تو بنمایی حکم انچه تو اندیشی

گرتو نمی پسندی تغییر ده قضارا

رو ,انسان ,ایندفعه ,برخلاف ,چیزی ,امیدوارم ,انسان رو ,علمش رو ,امیدوارم ایندفعه ,خلق کنه ,و صبور

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Tanya's game azutalan فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... provexrana خاطرات روزهای بحرانی Susan's receptions مهندسی مكانیك James's game fyosmarwindmont افشاگر