محل تبلیغات شما
همیشه انطوری که ما در ذهنمان برنامه ر یزی میکنیم پیش نمیره و همیشه و قطعا، هیچ وقت روزگار بر اساس میل درونی مان و برنامه ریزی  شخصی مان نمی چرخه .پس هروقت هرجور که دلت خواست و نشد هروقت روزگار برخلاف دلت چرخید تو هم  باهاش بچرخ  و برنامه ریزی هاتو عوض کن. بچرخ مثل عقربه  های ساعت .اگر بمانی  و درجا بزنی زیر چرخ همین روزگار له خواهی شد.
تقریبا چهار پنج سال پیش  برای یکی از  موضوعات زندگی ام () براساس چیزی که میخواستم  پیش رفتم و بر طبق  شواهدی  که انگونه  نشان میداد جلو رفتم و برنامه ریزی کردم.ولی در نهایت بعد مدت ها همه چیز برعکس شد همه چیز مع شد برخلاف انتظار   .فک نمیکردم روزگار  تا این حد بچرخه .فک میکردم اونجوری میشه که دلم میخواست و پیش بینی میکنم. . باید روشم و عوض میکردم و حالات دیگه رو هم مدنظرم قرار میدادم.هیچ وقت نباید همه تخم مرغ هام و در یک سبد میگذاشتمولی خوب و گذشت بزرگنرین تجربه ام شد هرچند تلخ بود. 
با این حال امیدم بخداست

لطف آنچه تو فرمایی حکم انچه تو اندیشی(2)

لطف انچه تو بنمایی حکم انچه تو اندیشی

گرتو نمی پسندی تغییر ده قضارا

روزگار ,برنامه ,پیش ,ریزی ,تو ,دلت ,برنامه ریزی ,هیچ وقت ,همه چیز ,انچه تو ,رفتم و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

. کانون فرهنگی شهید احمد مهویدی مسجد امام جواد (ع) شهرستان گناباد writerreikab بیمه پاسارگاد(حبیبی 2028) deapawealqui rochiculro راهنمایان تور کد تخفیف ۲۵ هزار تومانی دیجی کالا AVR/ولتاژ رگلاتور ژنراتور chikebarnpe