محل تبلیغات شما
 روزای اول که حال واحوال این ویروسه پخش شده بود مصرف موادضدعفونی ودستکش احتیاط فوق العاده زیادبود توخونه بعدش کمکم خسته شدم و به شستن دست ها اونم مرتب وقبل وبعد هربار دست زدن به سطوح مشکوک اکتفا کردم. الان بعد گذشت یکی دوهفته  ازهمونم خسته شدم و نحوه تمیزکاریم وقتی بیرون نمیرم به دوران قبل ازکرونا برمیگرده ! 
خونه نشینی خیلی سخته. کتاب که زیاد دارم برای خوندن والبته فیلم برای دیدن ولی حال وحوصله هیچکدوم رو ندارم :/  

+ این داستان ویروسه و خانه نشینی باعث شد به سیستم سنتی قبلی وبلاگ خوندن رو بیارم و  چندتا وبلاگ رو نشیستم خوندم  وهمزاد پنداری کردم فکر میکنم لذتش بیشتره تا این شبکه های مجازی که پراز بچه مدرسه ای هست و کلا محدوده سنی نداره .دیگع من واقعا تحمل ندارم روزی صدتا درخواست داشته باشم که 90 تاش بچه مدرسه ای باشن :))

+
 فکر میکنم اصطکاک با خانواده برای یک دختر پسر سی وبالای سی خیلی بیشتر از یک جوون یا نوجون   بین 10 تا 20 ساله هست و تقلا برا استقلال وانگیزه برای ترک خونه بیشتر ! 
دیگه اینکه الگو وروش خانواده اای ایرانی  تقریبا همه جا ایران یکجوره وتکراریه مثل  دفاع بیش از اندازه  ویکطرفه مامان جماعت از فک وفامیلش  دربرابر. بچه هاش!  چشم همچشمی بین عروس وخانواده شوهر وحتی دخترهای فامیل سر جیزای پیش پا افتاده! دخالت  خانواده پسر برای انتخاب همسر   پسر،ونگاه از بالا به پایین خانواده پسر به عروس اونجور که من دیدم تحصیلات وفرهنگ بالا ورزندگی مدرن هم نتونسته ابنچیزارو  از جامعه ما حذف کنه!

+  اونجور که دیدم ظاهرا دهه شصتیا تو خیلی چیزا اشتراک دارن. حتی تو سوابق زندگی خانوادگی! درگیری بین سنت ومدرنیته که عضو ثابت این اشتراکاته

+. توی بررسی هایی که در موضوعات خصوصی ایم داشتم فهمیدم فقط چندنفردوست خیلی مودرداعتماد دارم  که تواوج امپاس ومشکلات  بهشون پناه میبرم وقادرهستم باهاسون براحتی گفتگو کنم!  تمام  هرچندنفر اینا  در قومیت ، دین/مذهب، شهر ، سبک زندگی، هیچ اشتراکی با من ندارن!
قبلا هم زیاد به این موضوع فکر میکردم که چرا درتمام این سالها بهترین دوستان من که نزدیکی های روحی  ذهنی باهاشون داشتم کسانی بودن که خیلی تفاوت بامن. داشتند!

لطف آنچه تو فرمایی حکم انچه تو اندیشی(2)

لطف انچه تو بنمایی حکم انچه تو اندیشی

گرتو نمی پسندی تغییر ده قضارا

خیلی ,خانواده ,  ,بچه ,رو ,تو ,مدرسه ای ,اونجور که ,هست و ,بچه مدرسه ,خانواده پسر

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عاشق باش زنده باش -یاس 961 noigiababre ::: سکوی برتر ::: وبلاگ همسفران قزوین ilotelde هزار ویک شب کسب درآمد از اینترنت | همکاری در فروش شارژ پایگاه اطلاع رسانی ظهور miepinmortri انجمن مجازی معلمان ایران